CD Miód wielokwiatowy nektarowy horeca 1kg
Wystaw opinię o produkcie
Miód wielokwiatowy nektarowy. MIÓD WIELOKWIATOWY cechuje barwa od jasnozłocistej do żółtobrązowej, łagodny smak, aromat wosku pszczelego. Wysokokaloryczny i lekkostrawny, wzmacnia organizm, dodaje energii i witalności. Najczęściej stosowany przy alergiach, katarze siennym, chorobach serca i przeziębieniach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 590790
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Miód wielokwiatowy nektarowy. MIÓD WIELOKWIATOWY cechuje barwa od jasnozłocistej do żółtobrązowej, łagodny smak, aromat wosku pszczelego. Wysokokaloryczny i lekkostrawny, wzmacnia organizm, dodaje energii i witalności. Najczęściej stosowany przy alergiach, katarze siennym, chorobach serca i przeziębieniach.
Parametry produktu
| Rodzaj | Miód |
|---|---|
| Składniki | Miód nektarowy wielokwiatowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Mieszanka miodów pochodzących z UE i niepochodzących z UE |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 18 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,34 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CD S.A. Ulica i numer: Krucza 16/22 Kod pocztowy i miasto: 00-526 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 318 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1352 kJ |
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 77 g |
| Zawartość węglowodanów | 79 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: