Butcher's Delicious Dinners, karma dla kota, z kurczakiem, kawałki w galaretce, 400g
Wystaw opinię o produkcie
Pełnowartościowa karma do codziennego żywienia dorosłych kotów w formie delikatnych kawałków w galaretce. Bogata w świeże mięso, dzięki czemu trafia w gusta najbardziej wymagających czworonożnych koneserów. Receptura została wzbogacona w najważniejsze dla zdrowia Twojego pupila witaminy i minerały oraz taurynę, niezbędną, by dbać o jego serce.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 658903
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Dla kota wszystko. Wszystko, co najlepsze!
Pełnoporcjowa, bogata w mięso karma, podana w formie soczystych kawałków z najwyższej jakości kurczakiem w pysznej galaretce z pewnością zachwyci Twojego pupila. Oparta na składnikach pochodzenia receptura wzbogacona została o niezbędne dla kota witaminy i minerały, które zapewnią mu zdrowe i szczęśliwe życie. Smak, któremu nie oprze się nawet największy koci niejadek.
• Z dodatkiem tauryny niezbędnej dla zdrowego serca.
• Z dodatkiem witaminy A dbającej o zdrowy wzrok i właściwe funkcjonowanie układu pokarmowego.
• Zawiera mięso gotowane na parze dla zachowania pełni smaku i wartości odżywczych.
Karmy z linii Delicious Dinners to pyszne, pełne najwyższej jakości składników dania, dzięki czemu zaspokoją nawet najbardziej wymagających kocich koneserów.
• Bez dodatku zbóż.
• składniki z dodatkiem witamin i minerałów.
• Bez sztucznych barwników, aromatów i konserwantów.
Parametry produktu
| Typ | Mokra karma |
|---|---|
| Smak | Kurczakowe |
| Waga netto | 400 g |
| Skład | Skład: kurczak 48%, wątróbka 5,5%, minerały. * składniki z dodatkiem witamin i minerałów. dodatki (/kg): dodatki dietetyczne: tauryna 453 mg, witamina a 1000 i.u., witamina d3 200 i.u., witamina e 20 mg, cynk (3b605) 25 mg, mangan (3b503) 2,5 mg, jod (3b202) 0,1 mg, selen (3b801) 0,03 mg; dodatki technologiczne: guma kasja 1,4 g. składniki analityczne: białko surowe 8,5%, włókno surowe 0,2%, tłuszcz surowy 5,5%, popiół surowy 2%, wilgotność 82%. |
| Rasa kota | Wszystkie |
| Płeć kota | Wszystkie |
| Długość okrywy włosowej | Wszystkie |
| Okres przydatności | 900 dni (dzień) |
| Zawartość netto | 400 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Butcher's Pet Care Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Raduńska 6 Kod pocztowy i miasto: 01-681 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wielka Brytania |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: