Bulionówka 485 ml Greta Trend Glass
Wystaw opinię o produkcie
Bulionówka o pojemności 485 ml. Wykonana ze szkła.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 355457
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Kolor | Bezbarwny |
| Kształt | Owalny |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość użycia w mikrofali |
| Pojemność | 485 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,47 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Dajar Sp. z o. o.Ulica i numer: Połtawska 6Kod pocztowy i miasto: 75-072 Koszalin PL |
| Rodzaj produktu | Bulionówka |
| Wymiary (SxWxG) | 17 x 5,3 x 14 cm |
| Zawartość zestawu | 1 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: