Brzoskwinia połówki lekko słodzone SPLENDOR 820g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 27043_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Brzoskwinie wyśmienicie nadają się do sporządzania deserów, wypieków, a także jako dodatek lub dekoracja dań. Z lekkiego syropu z owoców można przygotować smaczny napój, który najlepiej podawać schłodzony.
Parametry produktu
| Rodzaj | Owoce w puszce |
|---|---|
| Skład podstawowy | Brzoskwinie |
| Zawartość netto | 820 g |
| Składniki | brzoskwinie, woda, cukier, syrop glukozowo- fruktozowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Grecja |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 470 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Grecja |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 26 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,92 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: LEVANT Foods Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Smoluchowskiego 11a Kod pocztowy i miasto: 60-179 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | 3 dni, np. w plastikowym pojemniku, w warunkach chłodniczych. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | do bezpośredniego spożycia |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | do bezpośredniego spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 60 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 255 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,5 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 14 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: