Bryza 4w1 proszek do Białego 5,85kg / 90 prań
Wystaw opinię o produkcie
Bryza Twojemu praniu czystość, którą nie tylko zobaczysz, ale i poczujesz. Nowa Bryza 4w1 to proszek stworzony specjalnie do prania białych ubrań, oferujący unikalne połączenie czterech korzyści.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 926224
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Bryza Twojemu praniu czystość, którą nie tylko zobaczysz, ale i poczujesz. Nowa Bryza 4w1 to proszek stworzony specjalnie do prania białych ubrań, oferujący unikalne połączenie czterech korzyści.
Bryza nadaje Twojemu praniu czystość, którą nie tylko zobaczysz, ale i poczujesz!
Nowa Bryza White chroni biel pranych tkanin dzięki składnikowi CMC (carboxymethylcellulose), który:
Zapobiega efektowi szarzenia białych tkanin w każdym praniu,
w czasie prania chroni tkaniny przed ponownym osiadaniem brudu we włóknach.
Bryza działa już w 30°C!
Bryza rekomenduje:
Możesz zmniejszyć temperaturę prania z 60°C do 30°C. Pranie będzie doskonałe, a Twoje ulubione tkaniny dłużej pozostaną w dobrym stanie.
Nowa skoncentrowana Bryza zawiera jeszcze więcej składników aktywnych, dzięki czemu teraz możesz stosować jej mniej i nadal cieszyć się doskonałym praniem.
Mniej proszku. Tak samo czyste pranie!;
Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. UFI: SPU4-7001-V004-RS9F
Parametry produktu
| Zastosowanie | Do tkanin białych |
|---|---|
| Sposób prania | Pranie w pralce automatycznej |
| Skład | 5%-15%: zeolity. <5%: anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, związki wybielające na bazie tlenu, polikarboksylany, enzymy, kompozycja zapachowa |
| Dozowanie | Zalecane dozowanie na 4,5 kg suchej tkaniny. 93ml=±65g |
| Waga jednostkowa brutto | 5,91 kg |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/11/72/0/1172004.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia | H319 Działa drażniąco na oczy |
| Zagrożenie | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: rb (hygiene home) poland sp. z o.o. ulica i numer: okunin 1 kod pocztowy i miasto: 05-100 nowy dwór mazowiecki pl |
| Zawartość nominalna | 5,85 kg |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: