Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 757107_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Stock 84 to klasyczne brandy o wysublimowanym smaku i recepturze oraz głębokim bursztynowym kolorze, zamknięte w stylowej butelce. Wytwarzana jest od 1884 roku na bazie śródziemnomorskich win i dojrzewająca w dębowych beczkach. Jest jedną z najczęściej sprzedawanych brandy w Polsce i na świecie.
Parametry produktu
| Typ brandy | Brandy gronowa (eau-de-vie de vin) |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość alkoholu | 38 % obj. |
| Rok produkcji | 2010 |
| Pojemność | 1000 ml |
| Oznakowanie etykiet | VSOP (Very Special Old Pale) |
| Waga jednostkowa brutto | 1,62 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: storck sp. z o.o. ulica i numer: prosta 70 kod pocztowy i miasto: 00-838 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 1000 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: