'Brandy Gran Duque De Alba Gran Reserva 40% 700 ml GB
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 774819
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Brandy ta dojrzewa w beczkach po amerykańskim
dębie przy zastosowaniu metody solera. Średni okres
dojrzewania to 12 lat, a leżakowanie odbywa się
w beczkach po sherry Oloroso. Głęboki i intensywny
aromat rozwija wytrawne nuty wina i dębu z opalaną
wanilią w tle. Aksamitny i gładki finisz na długo pozo
stawia w ustach przyjemną słodycz.
Parametry produktu
| Typ brandy | Brandy owocowa (eau-de-vie de fruits) |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak - ogólnie | Waniliowy |
| Oznakowanie etykiet | VS (Very Special) |
| Serwowanie | Aperitif |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Francja |
| Waga jednostkowa brutto | 1,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pinot sp. z o.o. sp komandytowa ulica i numer: traugutta 5 kod pocztowy i miasto: 90-106 łódz pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 g |
Inne informacje o zawartości
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Kolor: złoto mahoniowy. zapach: bardzo winny z szlachetną nutką balsamico pozostawiającą dębowy cień w tle. smak: lekko wytrawny, gładki z pełnią i bogactwem nut wanilii. finisz: długi i przyjemny. opis: marka ta powstała w 1945 roku z inicjatywy bodegas williams & humbert. w ich rękach znajdują się dokumenty opisujące historie nadania tej wyjątkowej marce jej szlachetnej nazwy. podczas degustacji jacobo fitz-james stuart y falcó, siedemdziesiąty hrabia alba przyznał że tak szlachetny trunek powinien nosić miano godne jego najwspanialszych przodków. zaproponował nadanie tej brandy nazwy great duke of alba, na cześć fernando álvarez de toledo y pimentel. |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: