Bracia Sadownicy sok tłoczony 750 ml jabłko z mango
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 332568
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
mętny, słodki, sok tłoczony z polskich jabłek i wiśni. Dzięki tłoczeniu na zimno sok zachowuje cenne wartości odżywcze.
Parametry produktu
| Pojemność | 750 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Owocowy |
| Składniki | Sok tłoczony z jabłek 90%, przecier z mango 10%, witamina c. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,09 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Nie zawiera tłuszczu | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bracia sadownicy sp. z o.o. ulica i numer: śmiłowice 14 kod pocztowy i miasto: 87-850 choceń pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Najlepiej smakuje schłodzony w temepraturze 2-8 stopni c. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 44 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 185 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 9,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 10 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina C | 6 mg/100g |
|---|---|
| Witamina C (%RWS) | 7,5 %RWS |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: