Bracia Sadownicy sok tłoczony 750 ml jabłko z ananasem X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 930785_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Pojemność | 750 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Jabłkowy, Ananasowy |
| Składniki | Soki tłoczone (z jabłek 90 %, z ananasa 10 %), witamina c. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 29 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,09 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bracia sadownicy sp. z o.o. ulica i numer: śmiłowice 14 kod pocztowy i miasto: 87-850 choceń pl |
| Krótki opis marketingowy | mętny, słodki, sok tłoczony z polskich jabłek. dzięki tłoczeniu na zimno sok zachowuje cenne wartości odżywcze zawarte w miąższu owoców. dzięki lekkiej pasteryzacji produkt zachowuje walory smakowe świeżych owoców. |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: