'Bottega Prosecco White Gold Spumante 11% 0,75L X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 55360_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Bottega White Gold to włoskie, wytrawne, białe wino musujące otrzymywane ze szczepu Glera, Chardonnay i Pinot. Produkowane w prowincji Treviso, w samym sercu apelacji Prosecco.
W smaku charakterystyczne, pełne owocowych aromatów jabłka i brzoskwini, które łączą się z kwiatowymi akcentami głogu.
Parametry produktu
| Rodzaj | Prosecco |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Charakter | Wytrawny (Brut) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O.C., Brut |
| Serwowanie | Samodzielnie, Drinki |
| Zawartość alkoholu | 11 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,48 kg |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Region pochodzenia | Treviso |
| Temperatura serwowania | 5 - 6 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: united beverages s.a. ulica i numer: przelot 66 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Składniki | Zawiera siarczyny. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7,5 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: