Bonduelle Teksańska fasolka ""cayenne"" 425 ml X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 731978_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Czerwona fasola w gęstym sosie pomidorowym z aromatycznymi przyprawami. Wystarczy podgrzać.
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Fasola czerwona |
| Zawartość netto | 430 g |
| Składniki | Woda, czerwona fasola 36%, koncentrat pomidorowy 7%, cukier, olej słonecznikowy, sól, cebula suszona, skrobia kukurydziana modyfikowana, czosnek, przyprawy 0,3%, mieszanka ziół, aromaty. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Pojemność | 425 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bonduelle polska s.a ulica i numer: szturmowa 2 kod pocztowy i miasto: 02-678 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 106 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 442 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,7 g |
| Zawartość soli | 0,67 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,9 g |
| Cukry | 6,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 12,1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: