Bonduelle Mieszanka meksykańska mexico 425ml
Wystaw opinię o produkcie
Przepyszna mieszanka kukurydzy złocistej z aromatyczną czerwoną papryką i groszkiem, idealna jako gotowy składnik sałatek.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 925825
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Przepyszna mieszanka kukurydzy złocistej z aromatyczną czerwoną papryką i groszkiem, idealna jako gotowy składnik sałatek.
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Groszek, Kukurydza, Papryka czerwona |
| Zawartość netto | 300 g |
| Składniki | Mieszanka warzyw (kukurydza 49%, groszek 29%, czerwona papryka 10%), woda, sól. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 265 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Węgry |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Pojemność | 425 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bonduelle polska s.a ulica i numer: szturmowa 2 kod pocztowy i miasto: 02-678 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 81 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 340 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,4 g |
| Zawartość soli | 0,57 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 4,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 11,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: