Bonduelle Buraki w kostkach 2 x 80 g
Wystaw opinię o produkcie
Dzięki blanszowaniu na parze, a nie w wodzie, Buraczki charakteryzują się idealną konsystencją i smakiem, zachowują głęboki, rubinowy kolor i wiele wartości odżywczych. Doskonale sprawdzą się jako dodatek do ciepłych dań, zup i sałatek. Z odrobiną octu – tak, jak Polacy lubią najbardziej!
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 999418
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Dzięki blanszowaniu na parze, a nie w wodzie, Buraczki charakteryzują się idealną konsystencją i smakiem, zachowują głęboki, rubinowy kolor i wiele wartości odżywczych. Doskonale sprawdzą się jako dodatek do ciepłych dań, zup i sałatek. Z odrobiną octu – tak, jak Polacy lubią najbardziej!
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Buraki ćwikłowe |
| Zawartość netto | 160 g |
| Składniki | buraki, woda, sól, ocet spirytusowy, koncentrat soku z cytryny. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 130 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Węgry |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 35 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Pojemność | 212 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bonduelle polska s.a ulica i numer: szturmowa 2 kod pocztowy i miasto: 02-678 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 450 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 36 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 153 kJ |
| Wielkość porcji | 80 g |
| Zawartość białek | 1,5 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,3 g |
| Cukry | 5,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,8 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: