Bonduelle Biała fasola chrupka i pożywna 310g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 232537
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Fasola chrupka i pożywna
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Fasola biała |
| Zawartość netto | 310 g |
| Składniki | Biała fasola, woda, sól, substancja wiążąca: chlorek wapnia. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Produkt naturalny | 1 |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 250 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,38 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja, pasteryzacja |
| Źródło białka | 1 |
| Pojemność | 425 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bonduelle polska s.a ulica i numer: szturmowa 2 kod pocztowy i miasto: 02-678 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 36 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | Chronić przed światłem, przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, przechowywać w temperaturze pokojowej, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Pakowanie próżniowe | Tak |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 89 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 375 kJ |
| Zawartość białek | 6,6 g |
| Zawartość błonnika | 7 g |
| Zawartość soli | 0,56 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 10 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas foliowy (witamina B9) | 73,6 μg/100g |
|---|---|
| Kwas foliowy (%RWS) | 37 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Poziom znakowania Nutriscore | A |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: