Boczek z wędzarni ok. 0,8 kg Wędzarnia Selgros
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 958953
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wędzonka wieprzowa o zachowanej strukturze tkankowej, wyprodukowana z boczku wieprzowego, peklowana, wędzona, parzona, pakowana w atmosferze ochronnej.
Parametry produktu
| Rodzaj | Wędzonka |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Składniki | 100 g produktu wyprodukowano ze 109 g boczku wieprzowego składniki: boczek wieprzowy (ue), sól, glukoza, cukier, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu (e316); aromat, stabilizator: difosforany (e450); substancja konserwująca: azotyn sodu (e 250). może zawierać soję, seler, gluten pszenny, gorczycę, mleko z laktozą, orzechy laskowe |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,7 - 0,9 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bell polska sp. z o.o. ulica i numer: mokra 11 kod pocztowy i miasto: 32-005 niepołomice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 284 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1180 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 19 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 2,5 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: