Boczek wędzony ok 0,5 kg Mielczarek
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 339857
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Boczek wędzony nadaje się do podania na surowo, ale przede wszystkim po usmażeniu jako dodatek do bardzo wielu dan, np. jajecznica, pizza itp.
Parametry produktu
| Rodzaj | Wędzonka |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Kawałki |
| Składniki | Boczek wieprzowy 82%, sól, cukry: maltodekstryna, glukoza, regulator kwasowości, (cytrynian sodu), błonnik roślinny, przeciwutleniacz (izoaskorbinian sodu), wzmacniacz smaku 9glutaminian monosodowy, rybonukleoidy disodowe), ekstrakty przypraw, aromaty , substancja konserwująca (azotyn sodu). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,4 - 0,6 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: z m mielczarek sp. z o. o sp. komandytowa ulica i numer: komornicka 22/24 kod pocztowy i miasto: 62-052 komorniki pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 250 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1048 kJ |
| Zawartość białek | 0,6 g |
| Zawartość soli | 14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 21 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Cukry | 3,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,5 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: