Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 924155
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Boczek rolowany wieprzowy wędzony parzony. Opakowanie MAP 100 g.
Parametry produktu
| Rodzaj | Wędzonka |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Plastry |
| Składniki | Boczek wieprzowy bez skóry (96 %), sól, stabilizatory (trifosforany, octany sodu), glukoza, białko wieprzowe kolagenowe, przeciwutleniacze (izoaskorbinian sodu, kwas askorbinowy, askorbinian sodu), regulator kwasowości (cytryniany sodu), syrop glukozowy, przyprawy (w tym gorczyca), aromat, substancja konserwująca (azotyn sodu). może zawierać zboża zawierające gluten, soję, mleko (łącznie z laktozą), seler. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| FSC (opakowanie) - Data ważności certyfikatu | 2059-11-20 |
| FSC (opakowanie) - Numer certyfikatu | C111346 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: animex foods sp. z o.o. ul. t. chałubińskiego 8, 00-613 warszawa, oddział w morlinach ulica i numer: morliny 15 kod pocztowy i miasto: 14-100 ostróda pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do jedzenia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 334 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1382 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 15 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 1 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 15 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Osłonka niejadalna | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: