Boczek parzony wędzony ok 2 kg Sokołów
Wystaw opinię o produkcie
Produkt wieprzowy parzony, wędzony, plastrowany
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 863226
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Wędzonka |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | W całości |
| Składniki | Boczek wieprzowy bez żeberek, chrząstki i skóry (85%), woda, sól, białko sojowe, regulator kwasowości: mleczan sodu e325, stabilizatory: trifosforany e451 przeciwutleniacz: askorbinian sodu e301, substancja konserwująca: azotyn sodu e250 możliwa obecność: zbóż zawierających gluten, selera, gorczycy, mleka (łącznie z laktozą) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,9 - 2,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Sokołów SAUlica i numer: Aleja 550-lecia 1Kod pocztowy i miasto: 08-300 Sokołów Podlaski PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: