BoboVita Warzywna potrawka z wołowiną po 12 miesiącu 250 g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 836561_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Czy wiesz, że... pojemność żołądka u 6-miesięcznego dziecka jest ponad 11 x mniejsza niż u dorosłego, a u rocznego nadal prawie 8 x mniejsza? Ponadto układ pokarmowy maluszków ciągle rozwija się i jest bardzo wrażliwy. Dlatego warto podawać im produkty dostosowane do ich potrzeb, z oznaczeniem wieku, które powstały ze szczególną dbałością o jakość i bezpieczeństwo. BoboVita. Jakość potwierdzona na 100 %.
Parametry produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 1 roku |
|---|---|
| Skład podstawowy | Groszek, Ziemniaki, Marchew |
| Dodatki | Mięso |
| Zawartość netto | 250 g |
| Składniki | warzywa 57% (zielony groszek 30%, ziemniaki 17 %, marchewka 10%), woda użyta do przygotowania, mięso wołowe 8%, mąka kukurydziana , olej rzepakowy, skrobia kukurydziana. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Nutricia Ulica i numer: Bobrowiecka 8 Kod pocztowy i miasto: 00-728 Warszawa PL |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 288 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Nie używaj, jeśli można wcisnąć środek wieczka. Pozostałą część przechowuj w zamkniętym słoiczku w lodówce, nie dłużej niż 48 godzin. Nie podawaj resztek produktu, który jadło dziecko. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Odpowiednią ilość produktu przełóż do miseczki plastikową łyżeczką. Podgrzej w „kąpieli wodnej”, delikatnie wymieszaj. Sprawdź temperaturę produktu. Przestrzegaj instrukcji właściwego przygotowania. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 72 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 301 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 g |
| Cukry | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,1 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: