BoboVita Porcja Zbóż Kaszka mleczna 7 zbóż jabłko-śliwka po 8. miesiącu 210 g
Wystaw opinię o produkcie
1000 pierwszych dni życia to wyjątkowy czas, w którym przez odpowiedni sposób żywienia możesz pozytywnie wpływać na zdrowie teraz i w przyszłości. Zadbaj o zdrowie i rozwój dziecka, zapewniając mu urozmaiconą i zbilansowaną dietę, złożoną z najwyższej jakości produktów odpowiednich do wieku i potrzeb. Nutricia - ekspert w żywieniu we wczesnym okresie życia.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 414589
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 8 miesiącu |
|---|---|
| Typ produktu | Mleczno-pszenny |
| Smak | Wielozbożowy, Jabłkowy, Śliwkowy |
| Składniki | mleko modyfikowane 54,1% [odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku (z mleka), oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy, wysokooleinowy słonecznikowy, kokosowy), witaminy i składniki mineralne (C, E, A, D, biotyna, tiamina, B6, wapń, żelazo, jod)], mąki pełnoziarniste 34,4% (pszenna 31,6%, z pszenicy orkisz 0,7%, jaglana 0,7%, żytnia 0,7%, owsiana 0,7%), jabłko w proszku 4%, śliwka w proszku 4% (suszona śliwka, maltodekstyna), płatki bananowe 2%, mąka gryczana 0,7%, mąka ryżowa 0,7%. |
| Zawiera mleko krowie | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 210 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: NutriciaUlica i numer: Bobrowiecka 8Kod pocztowy i miasto: 00-728 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 104 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: