BoboVita Porcja Zbóż Kaszka bezmleczna 7 zbóż jagoda-jeżyna jabłko po 8 miesiącu 170 g X9
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 608013_wielopak_9
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Dla dzieci w wieku | Po 8 miesiącu |
|---|---|
| Typ produktu | Zbożowy |
| Smak | Jabłkowy, Jagodowy, Jeżyna |
| Składniki | pełnoziarniste mąki 90,6% (pszenna 83%, z pszenicy orkisz 1,9%, jaglana 1,9%, żytnia 1,9%, owsiana 1,9%), jabłko w proszku 4%, mąka ryżowa 1,9%, mąka gryczana 1,9%, płatki jagodowo-jeżynowe 1,5% (suszona jagoda, suszona jeżyna, mąka ryżowa), aromat, tiamina. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 170 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: NutriciaUlica i numer: Bobrowiecka 8Kod pocztowy i miasto: 00-728 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 104 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: