BoboVita Mus jagody i jabłka z bananem po 6 miesiącu 100 g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 968007_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
gwarantujemy!!! Owoce w musach BoboVita to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Jesteśmy tego pewni, bo znamy je od sadzonki po gotowy, pyszny produkt! Możesz mieć pewność, że owoce w musach BoboVita pochodzą wyłącznie ze starannie wybranych, skontrolowanych upraw, a wszystkie produkty spełniają rygorystyczne normy jakościowe żywności dla najmłodszych.
Parametry produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 6 miesiącu |
|---|---|
| Skład podstawowy | Jabłka, Banany, Jagody |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | jabłko 49 %, banan 30 %, jagoda 10 %, czarna porzeczka, czarna marchew, zagęszczony sok cytrynowy |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Nutricia Ulica i numer: Bobrowiecka 8 Kod pocztowy i miasto: 00-728 Warszawa PL |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 384 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu tubka może być zamknięta i przechowywana w lodówce przez 24 godziny pod warunkiem, że dziecko nie jadło bezpośrednio z tubki. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Nie używaj produktu, jeśli zauważysz, że opakowanie jest uszkodzone. Należy przestrzegać instrukcji właściwego przygotowania. Wymieszaj produkt w tubce przed podaniem. Wyciśnij zawartość tubki do miseczki lub bezpośrednio na łyżeczkę. Dziecko powyżej 12. miesiąca życia może jeść produkt bezpośrednio z tubki wyłącznie pod opieką dorosłego. Zakrętkę z opakowania należy trzymać poza zasięgiem dziecka. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 67 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 283 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,6 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Cukry | 15 g |
| Zawartość węglowodanów | 15 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: