BoboVita Kaszka mleczna manna po 4 miesiącu 230 g X9
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 885292_wielopak_9
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Dla dzieci w wieku | Po 4 miesiącu |
|---|---|
| Typ produktu | Manna |
| Smak | |
| Składniki | Kasza manna (z pszenicy) 45,8%, odtłuszczone mleko w proszku 25,3%, odmineralizowana serwatka w proszku (z mleka) 17%, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy, wysokooleinowy słonecznikowy, kokosowy), witaminy i składniki mineralne (c, e, a, d, biotyna, tiamina, b6, wapń, żelazo, jod), aromat waniliowy. może zawierać gorczycę i soję. |
| Zawiera mleko krowie | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 230 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nutricia ulica i numer: bobrowiecka 8 kod pocztowy i miasto: 00-728 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 104 op. zb. (DU) |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: