BoboVita Jarzynowa z kurczakiem po 5 miesiącu 190 g
Wystaw opinię o produkcie
Czy wiesz, że... pojemność żołądka u 6-miesięcznego dziecka jest ponad 11 x mniejsza niż u dorosłego? Układ pokarmowy maluszków jest bardzo wrażliwy. Dlatego warto podawać im produkty dostosowane do ich potrzeb, z oznaczeniem wieku, które powstały ze szczególną dbałością o jakość i bezpieczeństwo. BoboVita. Jakość potwierdzona na 100 %
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 896793
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 5 miesiącu |
|---|---|
| Skład podstawowy | Marchew, Ziemniaki, Seler |
| Dodatki | Mięso, Olej |
| Zawartość netto | 190 g |
| Składniki | warzywa 45,7 % (marchewka 28 %, ziemniaki 16 %, seler 1,7 %), woda użyta do przygotowania, kleik ryżowy, mięso z kurczaka 9 %, olej rzepakowy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: NutriciaUlica i numer: Bobrowiecka 8Kod pocztowy i miasto: 00-728 Warszawa PL |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 360 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 2160 szt. |
| Frakcja materiałowa | Szkło |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: