Opis szczegółowy
hit BoboVita*
*wśród owoców i deserków w słoiczkach BoboVita 190 g, sprzedaż wg AC Nielsen, 2017 r.
spełnia rygorystyczne normy jakościowe dla najmłodszych*
delikatna konsystencja i skład odpowiedni do wieku*
bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku*
bez dodatku cukru* Zawiera występujące cukry.
owoce od sprawdzonych dostawców*
*Produkt dla niemowląt i małych dzieci zawiera składniki skontrolowane pod kątem bezpieczeństwa dla niemowląt. Skład dostosowany do wieku. Zgodnie z przepisami prawa nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku.
Certyfikowany producent ISO 22000
Zapytaj Doradcę BoboVita
801 16 55 55
www.bobovita.pl
Parametry produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 6 miesiącu |
| Skład podstawowy | Jabłka, Banany, Pomarańcze |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Składniki | Owoce 96% (jabłka 78%, banany 18%), sok pomarańczowy z zagęszczonego soku 4%, witamina c |
| Zawartość netto | 190 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nutricia ulica i numer: bobrowiecka 8 kod pocztowy i miasto: 00-728 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 360 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przygotowanie i przechowywanie: odpowiednią ilość produktu przełóż do miseczki, używając plastikowej łyżeczki. pozostałą część przechowuj w zamkniętym słoiczku w lodówce, nie dłużej niż 48 godzin. nie przechowuj resztek produktu, który jadło dziecko. przestrzegaj instrukcji właściwego przygotowania. pamiętaj o higienie ząbków swojego dziecka. podaj dziecku lub pozwól spróbować samodzielnego jedzenia łyżeczką |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 65 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 275 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,5 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 14 g |
| Zawartość węglowodanów | 15 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina C | 20 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 80 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |