Bobini Baby Koncentrat do płukania ubranek 1,8 l
Wystaw opinię o produkcie
Bobini Baby Koncentrat do płukania ubranek niemowlęcych i dziecięcych Hypoalergiczny powstał w trosce o delikatną dziecięcą skórę. Zawiera kompozycję wysokiej jakości składników. Jego receptura została dodatkowo wzbogacona o mleczko bawełniane, które jest przyjazne dla skóry maluszków oraz cenione za nadawanie ubrankom delikatności. Dzięki temu są miękkie i aksamitne w dotyku. Płyn nie powoduje podrażnień. Produkt posiada delikatną kompozycję zapachową i może być stosowany od pierwszych dni życia. Polecany jest również do płukania odzieży osób o skórze wrażliwej. Przebadany dermatologicznie.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 906924
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Zastosowanie | Uniwersalny |
|---|---|
| Sposób użycia | 25ml/pranie |
| Skład | 5 % - 15 % kationowe środki powierzchniowo czynne; kompozycja zapachowa, środki konserwujące (BENZISOTHIAZOLINONE, SODIUM PYRITHIONE) |
| Dozowanie | 25ml/pranie |
| Zapach | Neutralny |
| Dodatkowe właściwości | hipoalergiczny |
| Waga jednostkowa brutto | 1,8 kg |
| Liczba standardowych wsadów pralki | 72 szt. |
| Objętość każdego kubka pomiarowego | 50 ml |
| kationowe środki powierzchniowo czynne | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/93/34/933450.pdf |
| Zagrożenie | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr. miele cosmed group s.a. ulica i numer: wielkopolska 3 kod pocztowy i miasto: 26-600 radom pl |
| Zawartość nominalna | 1800 ml |
| Trwałość od otwarcia | 18 mies. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: