Black Energy Mango Flavour 250 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 718985
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
BLACK ENERGY MANGO FLAVOUR – gazowany napój energetyzujący o smaku mango z dodatkiem witamin (niacyna, kwas pantotenowy, witamina B6, witamina B12). Pasteryzowany. Zawiera cukier i substancję słodzącą.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
|---|---|
| Pojemność | 250 ml |
| Smak | Mango |
| Działanie | Energetyzujące |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Metalowa puszka do 1 l |
| Składniki | Woda, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (5,1%), cukier, dwutlenek węgla, kwas: kwas cytrynowy; tauryna (0,35%), regulator kwasowości: cytryniany sodu; sok z mango z zagęszczonego soku z mango (0,1%), aromat, kofeina (0,03%), przeciwutleniacz: kwas askorbinowy; substancja słodząca: sukraloza; witaminy: niacyna, kwas pantotenowy, witamina b6, witamina b12; barwnik: karoteny. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodcare sp. z o.o. ulica i numer: spokojna 4 kod pocztowy i miasto: 32-080 zabierzów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 455 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Nie zamrażać. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 22 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 92 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,8 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas pantotenowy (%RWS) | 33 %RWS |
|---|---|
| Niacyna (witamina B3, PP) | 8,0 mg/100ml |
| Niacyna (%RWS) | 50 %RWS |
| Witamina B12 | 0,20 μg/100ml |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,7 mg/100ml |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Tak |
| Zawiera kofeinę | napoje - proporcja przewyższająca 150 mg/l |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawartość kofeiny | 32 mg/100ml |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: