Biszkopty do Tiramisu I Dolci di Montagna 200g
Wystaw opinię o produkcie
Ladyfingers, czasami znane pod oryginalnym włoskim imieniem savoiardi, są suchymi, gąbczastymi biszkoptami o niskiej gęstości, suchymi, z grubsza ukształtowanymi jak duży palec. Są głównym składnikiem wielu receptur deserowych, są używane jako spody do ciast z owoców lub element ciasta z tiramisu. Zazwyczaj są one moczone w syropie cukrowym, likierze, w kawie lub espresso na deserowe tiramisu. Niemowlętom podaje się zwykle zwykłe biszkopty, które są wystarczająco miękkie, aby mogły się ząbkować, ale są łatwe do uchwycenia i wystarczająco mocne, aby się nie rozpadły.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 49603
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Ladyfingers, czasami znane pod oryginalnym włoskim imieniem savoiardi, są suchymi, gąbczastymi biszkoptami o niskiej gęstości, suchymi, z grubsza ukształtowanymi jak duży palec. Są głównym składnikiem wielu receptur deserowych, są używane jako spody do ciast z owoców lub element ciasta z tiramisu. Zazwyczaj są one moczone w syropie cukrowym, likierze, w kawie lub espresso na deserowe tiramisu. Niemowlętom podaje się zwykle zwykłe biszkopty, które są wystarczająco miękkie, aby mogły się ząbkować, ale są łatwe do uchwycenia i wystarczająco mocne, aby się nie rozpadły.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 200 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | Mąka pszenna, cukier, jaja, substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, węglan amonu), syrop glukozowy, aromaty, sól. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: denis foods ulica i numer: r. chomicza 13i kod pocztowy i miasto: 55-080 nowa wieś wrocławska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | nie eksponować na światło |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 378 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1599 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 8,5 g |
| Zawartość soli | 0,25 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,8 g |
| Cukry | 42 g |
| Zawartość węglowodanów | 77 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: