Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5908249971875
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Słodkie biszkopty pokryte cukrem. Wyprodukowane z ekologicznych składników: mąki pszennej, cukru i jaj. i idealne biszkopty do przygotowania tiramisu.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
mąka PSZENNA*, cukier*, JAJA* 26%, substancje spulchniające (węglany sodu, węglany amonu), aromaty, sól.
*Składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych.
Alergeny
JAJA,PSZENICA
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1599/378 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 3.8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.1 g |
| Węglowodany | 76.5 g |
| Cukry | 42 g |
| Białko | 8.5 g |
| Sól | 0.25 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: