Bigos Szubryt 460g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 176485_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Bigos.
Parametry produktu
| Składniki | Kapusta biała kiszona 41% (kapusta biała, sól), woda, kiełbasa wieprzowa wędzona, parzona 12% (mięso wieprzowe, sól, przyprawy. 100 g produktu otrzymano ze 100 g mięs wieprzowego), boczek wędzony, parzony 6% (boczek wieprzowy. 100g produktu otrzymano ze 112g boczku wieprzowego), przecier pomidorowy 3%, suszone warzywa w zmiennych proporcjach (marchew, pasternak, cebula, por, natka selera, natka pietruszka, czosnek), przyprawy, sól, cukier, aromaty (seler), ekstrakty drożdżowe, glukoza. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 460 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,72 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Transgourmet Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Zamenhofa 133 Kod pocztowy i miasto: 61-131 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Do spożycia po podgrzaniu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 40 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 165 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,2 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,3 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 1,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Kapusta szatkowana, kiełbasa i boczek pokrojone w kostkę. wywar z kiszonej kapusty z dodatkiem przecieru pomidorowego z kawałkami warzyw i przypraw. konsystencja kapusty: miękka, jędrna, nie rozpadająca się; kawałki mięsa i przetworów mięsnych: miękkie, nie rozpadające się. barwa wywaru od pomarańczowej do czerwonej. kolor dodatków mięsnych brązowo-szary, smak lekko do mocno kwaśnego, słonawy. zapach kiszonej kapusty i wieprzowiny z wyraźnym aromatem przecieru pomidorowego przypraw i wędzonki. |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: