Big-Active Herbata czarna 100%, liściasta 100g
Wystaw opinię o produkcie
Starannie wyselekcjonowane listki herbat
Głębia smaku płynąca z natury
Herbata zebrana na Cejlonie
Bez dodatku zbędnych aromatów
Gwarancja świeżości smaku wprost z Cejlońskich Plantacji.
U nas każda herbata ma swój charakter.
Odkryjesz go w intensywnej, lekko złocistej barwie naparu, harmonijnej kompozycji lekkiej nuty słodyczy ze zbalansowaną goryczką oraz esencjonalnym aromacie.
BEZ SZTUCZNYCH DODATKÓW.
Big-Active kryje w sobie moc wysokiej jakości czarnej herbaty, pochodzącej
z najsłynniejszych herbacianych ogrodów Cejlonu. Doskonałe warunki klimatyczne i oryginalne pakowanie herbat na miejscu są gwarancją najlepszego smaku, którym możesz delektować się, kiedy tylko masz na to ochotę.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 21160
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Starannie wyselekcjonowane listki herbat
Głębia smaku płynąca z natury
Herbata zebrana na Cejlonie
Bez dodatku zbędnych aromatów
Gwarancja świeżości smaku wprost z Cejlońskich Plantacji.
U nas każda herbata ma swój charakter.
Odkryjesz go w intensywnej, lekko złocistej barwie naparu, harmonijnej kompozycji lekkiej nuty słodyczy ze zbalansowaną goryczką oraz esencjonalnym aromacie.
BEZ SZTUCZNYCH DODATKÓW.
Big-Active kryje w sobie moc wysokiej jakości czarnej herbaty, pochodzącej
z najsłynniejszych herbacianych ogrodów Cejlonu. Doskonałe warunki klimatyczne i oryginalne pakowanie herbat na miejscu są gwarancją najlepszego smaku, którym możesz delektować się, kiedy tylko masz na to ochotę.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Rodzaj | Cejlońska |
| Smak | (original) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Sri Lanka |
| Zawartość netto | 100 g |
| Parzenie - temperatura wody | 95-98 |
| Składniki | herbata czarna 100% |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Herbapol Lublin S.A. Ulica i numer: Diamentowa 25 Kod pocztowy i miasto: 81-748 Lublin PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 3 - 5 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 2 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: