Big-Active Herbata Czarna Earl Grey (50 torebek x 1,5g) 75g
Wystaw opinię o produkcie
Big-Active Herbata Czarna Earl Grey (50 torebek x 1,5g) 75g
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 294206
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Rodzaj | Czarna, Earl grey |
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 75 g |
| Parzenie - temperatura wody | 95-98 |
| Składniki | Herbata czarna 97,8%, aromat. kraj pochodzenia herbaty: sri lanka (ceylon). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: herbapol lublin s.a. ulica i numer: diamentowa 25 kod pocztowy i miasto: 81-748 lublin pl |
| Krótki opis marketingowy | Big-active herbata czarna earl grey (50 torebek x 1,5g) 75g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 136 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 3 - 5 min |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: