Big-Active Herbata Biała z Jaśminem (20 torebek x 1,5g) 30g
Wystaw opinię o produkcie
Big-Active Herbata Biała z Jaśminem (20 torebek x 1,5g) 30g
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 789279
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Big-Active Herbata Biała z Jaśminem (20 torebek x 1,5g) 30g
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Biała, Aromatyzowana |
| Smak | Jaśminowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 30 g |
| Parzenie - temperatura wody | 90-95 |
| Składniki | Herbata biała (97,7%), kwiat jaśminu (2%), aromat. kraj pochodzenia herbaty białej: chiny. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Herbapol Lublin S.A. Ulica i numer: Diamentowa 25 Kod pocztowy i miasto: 81-748 Lublin PL |
| Krótki opis marketingowy | Big-Active Herbata Biała z Jaśminem (20 torebek x 1,5g) 30g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 2 - 3 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,5 |
|---|---|
| Zawartość węglowodanów w porcji | <0,5 |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 0 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 0 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1 kJ |
| Wielkość porcji | 1,5 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: