Bifix Melisa Herbatka ziołowa liściasta 40g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 820777
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Herbatka z melisy ma działanie:
• rozkurczowe i uspokajające, polecana na bezsenność, depresję i nerwicę,
• wzmacniające w porach przeziębień.
Ponadto korzystnie wpływa na działanie przewodu pokarmowego.
Herbatkę tę polecamy osobom w każdym wieku. Polecana dla osób żyjących w ciągłym stresie, ponieważ odpręża i regeneruje system nerwowy, pozwalając uspokoić się po ciężkim dniu. Wycisza umysł, relaksuje i ułatwia zasypianie.
Parametry produktu
| Typ | Liściasta |
|---|---|
| Rodzaj | Ziołowa |
| Smak | Ziołowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 40 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Liść melisy lekarskiej |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bifix wojciech piasecki sp.j. ulica i numer: górki małe ul. dworska 33 kod pocztowy i miasto: 95-080 tuszyn pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | powyżej 5 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: