Bieluch serek o smaku waniliowym 150 g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 313403-N_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Serek Bieluch waniliowy to pyszny, kremowy i lekki jak mgiełka serek, produkowany wyłącznie z składników. Aromat wanilii, jednej z najszlachetniejszych ze wszystkich tropikalnych przypraw kusi nasze zmysły już po uchyleniu wieczka serka.
Nie zawiera konserwantów i stabilizatorów. Produkowany jest nowoczesną technologią ultrafiltracji.
Serek waniliowy Bieluch jest źródłem białka i wapnia dostarcza nam również energii i witamin występujących w mleku głownie z grupy B oraz A, D, E. W znacznym stopniu uzupełnia ich zalecane dzienne spożycie.
Białko pomaga w utrzymaniu masy mięśniowej i zdrowych kości.
Serek Bieluch waniliowy nie powoduje dolegliwości związanych z nietolerancją laktozy ponieważ zawiera jej tylko śladowe ilości.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Smak | Waniliowy |
| Składniki | mleko , preparat smakowy : cukier , woda , skrobia modyfikowana , substancje zagęszczające: pektyny , guma guar ; aromat , zagęszczony sok cytrynowy , koncentrat z korkosza barwierskiego i cytryny ,barwnik-karoteny; bakterie fermentacji mlekowej. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Spółdzielnia Mleczarska BIELUCH w Chełmie Ulica i numer: Chemiczna 4 Kod pocztowy i miasto: 22-100 Chełm PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 400 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 142 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 598 kJ |
| Wielkość porcji | 150 g |
| Zawartość białek | 6,5 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,5 g |
| Cukry | 14 g |
| Zawartość węglowodanów | 14 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: