Biały chleb krojony bezglutenowy 300g SCHAR
Wystaw opinię o produkcie
KS_8008698005576
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 414069
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Meisterbackers Classic to aromatyczny, bardzo miękki i smaczny chleb, który sprzedawany jest w wytrzymałym i wygodnym opakowaniu. Pozbawiony jest glutenu, jajek i mleka, dzięki czemu jest bardzo strawny. Wysoka zawartość błonnika pokarmowego oczyszcza jelita i sprawia, że czujemy się syci. Dodatek miodu nadaje lekko słodkiego smaku. Meisterbackers Classic idealnie pasuje na śniadanie w formie jak i w formie tostu.
Parametry produktu
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Typ | Tostowy |
| Składniki | Skrobia kukurydziana, woda, zakwas 16% (mąka ryżowa, woda), skrobia ryżowa, błonnik roślinny, syrop ryżowy, olej słonecznikowy, soja białko, mąka jaglana 1,9%, substancja zagęszczająca: hydroksypropylo metyloceluloza; mąka z komosy ryżowej 1,3%, drożdże 1%, miód, sól jodowana (sól, jodek potasu). może zawierać łubin i gorczycę. bez pszenicy. bez laktozy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 300 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | CUK‐G‐039 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kuchnie Świata S.A. Ulica i numer: Gdańska 34 Kod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,5 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 3,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 45 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 239 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 239 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1009 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1009 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,5 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,4 g |
| Cukry | 3,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 45 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: