Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 821996
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Beskidzkie prażynki solone – idealne dla fanów przekąsek słonych, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Doskonałe na każdą okazję i o każdej porze dnia. Delikatność i wyjątkowa kruchość to cechy, które udowadniają, że to co proste wcale nie musi być nudne. Odkryj chrupiącą przyjemność o klasycznym smaku.
Parametry produktu
| Typ | Prażynki |
|---|---|
| Smak | Solone |
| Zawartość netto | 80 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Pellet [skrobia ziemniaczana, płatki ziemniaczane, granulat ziemniaczany, skrobia ziemniaczana modyfikowana, sól (1,5%), olej roślinny rzepakowy], olej roślinny rzepakowy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: aksam spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp.k. ulica i numer: karolina 70 kod pocztowy i miasto: 32-608 osiek pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 28 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,7 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,45 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 17 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 542 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 163 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2261 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 678 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 2,3 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 33 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9,9 g |
| Cukry | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 58 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 8 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | <1 |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 7 %RWS |
| Zawartość błonnika (ogólnie) | 0 %RWS |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: