Beskidzkie Orzeszki ziemne w cieście o smaku wasabi 70g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 536511
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Jak uzyskać podwójną przyjemność z chrupania? Najlepiej sięgnąć po Beskidzkie orzeszki - w cudownie chrupiącej skorupce lub delikatnie prażone. Zaskakujące połączenia smakowe sprawdzą się zarówno podczas spotkań ze znajomymi, jak i w spokojny wieczór przed telewizorem. Gwarantujemy – nie oderwiesz się od nich!
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowe |
|---|---|
| Dodatki | Przyprawy |
| Smak | Z dodatkami |
| Zawartość netto | 70 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Argentyna, Indie, Chiny, Nikaragua, Stany Zjednoczone |
| Składniki | Orzeszki ziemne 52%, skrobia kukurydziana, skrobia kukurydziana modyfikowana, olej słonecznikowy, maltodekstryna, dekstroza, sól, cukier, soja, pszenica, przyprawy, białko hydrolizowane, regulatory kwasowości: dioctan sodu, kwas cytrynowy; wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, guanylan disodowy, inozynian disodowy; aromaty, substancja spulchniająca: węglany amonu; barwnik: e141. produkt może zawierać orzechy, mleko i gorczycę. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Chiny, Argentyna, Indie, Nikaragua, Stany Zjednoczone |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: aksam spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp.k. ulica i numer: karolina 70 kod pocztowy i miasto: 32-608 osiek pl |
| Krótki opis marketingowy | Orzeszki, które sprawdzą się podczas spotkania ze znajomymi, seansu filmowego, czy wycieczki. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 230 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,9 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,7 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,63 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 14 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 515 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 155 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2149 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 645 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 2,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 8,7 g |
| Cukry | 8,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 46 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 8 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 11 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 13 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera kofeinę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: