'Beronia Reserva Rioja 14 % 750 ml
Wystaw opinię o produkcie
Czerwone, wytrawne wino hiszpańskie, starzone przez okres 18 miesięcy w beczkach z amerykańskiego i francuskiego dębu oraz przez okres 2 lat w butelkach.Wino wytworzone z winogron tempranillo (89%), graciano (5%), mazuelo (6%), posiada apelację doc. Głęboko czerwony kolor granatu, intensywny aromat owoców leśnych, żurawin oraz czerwonych porzeczek, z delikatną nutą cynamonu.Harmonijny smak czerwonych owoców, wzbogacony pikantnym akcentem. Pozostawia długi posmak. Podawać w temp. 16 c. Doskonałe do potraw z czerwonych mięs oraz serów.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 548253
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Czerwone, wytrawne wino hiszpańskie, starzone przez okres 18 miesięcy w beczkach z amerykańskiego i francuskiego dębu oraz przez okres 2 lat w butelkach. Wino wytworzone z winogron tempranillo (89%), graciano (5%), mazuelo (6%), posiada apelację doc. Głęboko czerwony kolor granatu, intensywny aromat owoców leśnych, żurawin oraz czerwonych porzeczek, z delikatną nutą cynamonu. Harmonijny smak czerwonych owoców, wzbogacony pikantnym akcentem. Pozostawia długi posmak. Podawać w temp. 16 °C. Doskonałe do potraw z czerwonych mięs oraz serów.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Tempranillo, Graciano, Mazuelo |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Sery, Wędliny, Mięso pieczone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O.C. |
| Zawartość alkoholu | 14 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,21 kg |
| Region pochodzenia | Rioja |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronioną Nazwą Pochodzenia |
| Winnica | González Byass |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Premium Distillers Sp. z o.o. Ulica i numer: Ludna 2 Kod pocztowy i miasto: 00-406 Warszawa PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 125 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera siarczyny | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: