Berlinki jalapeno 250 g
Wystaw opinię o produkcie
Kiełbasa wieprzowa homogenizowana z dodatkiem papryki jalapeno, peklowana, delikatnie wędzona, parzona; przeciętna masa batonu: 50 g. Opakowanie VAC 250 g.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 396793
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowo-kurczęca homogenizowana, peklowana, delikatnie wędzona, parzona; przeciętna masa batonu: 50 g
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina, Mieszany, Kurczak |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Homogenizowane, Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Homogenizowane |
| Składniki | Składniki: mięso wieprzowe (51 %), mięso z kurczaka (20 %), woda, sól, białko wieprzowe kolagenowe, skrobia ziemniaczana, przyprawy (w tym jalapeño 0,4%), stabilizatory (trifosforany, difosforany), wzmacniacz smaku (glutaminian monosodowy), glukoza, skrobia modyfikowana, warzywa suszone, aromaty, ekstrakty przypraw, przeciwutleniacz (askorbinian sodu), ocet jabłkowo-spirytusowy, ekstrakt papryki, substancja konserwująca (azotyn sodu). Może zawierać soję, mleko (łącznie z laktozą), seler, gorczycę |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 250 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-083-009 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Animex Foods Sp. z o.o. ul. T. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa, Oddział w Morlinach Ulica i numer: Morliny 15 Kod pocztowy i miasto: 14-100 Ostróda PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Pakowanie próżniowe | Tak |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6,5 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 1,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 225 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 113 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 935 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 468 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,7 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 13 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 25 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 16 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | <1 |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 1 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Osłonka niejadalna | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: