Bekon hiszpański w plastrach 1 kg Bell X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 487797-N_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Boczek wędzony w plastrach 1000g
Parametry produktu
| Rodzaj | Wędzonka |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Surowe |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Składniki | Boczek bez kości (75%), woda, mięso wieprzowe, skrobia, sól, białko sojowe, emulgator: e451; przeciwutleniacze: e331, e301, e326; stabilizatory: e407a, e415, e417; aromaty, dym wędzarniczy, białko wieprzowe, substancja konserwująca: e250; barwniki: e120, e150c; aromat dymu wędzarniczego. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 5 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bell Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Mokra 11 Kod pocztowy i miasto: 32-005 Niepołomice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 162 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 677 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 15 g |
| Zawartość soli | 2,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,2 g |
| Cukry | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,5 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: