Bebilon Advance Pronutra 4 Junior Mleko dla dzieci po 2. roku życia 1000g (2x500g)
Wystaw opinię o produkcie
Okres po 2. roku życia to wyjątkowy czas dla Twojego dziecka. To kolejny, ważny etap w jego rozwoju i czas nabywania wielu nowych umiejętności. Jesteśmy tu, by wspierać Cię, kiedy będziesz tego potrzebować. Od 50 lat nasi naukowcy i eksperci prowadzą pionierskie badania nad żywieniem na wczesnym etapie życia, aby właściwie wspierać układ odpornościowy i rozwój Twojego dziecka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 998680
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 2 roku |
|---|---|
| Typ mleka | W proszku |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Mleko modyfikowane | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (23%), maltodekstryna, galaktooligosacharydy GOS z mleka (8,6%), produkt serwatkowy (odmineralizowana serwatka, koncentrat serwatki) w proszku z mleka, olej rzepakowy, olej słonecznikowy, wysokooleinowy olej słonecznikowy, olej kokosowy, wapń, fruktooligosacharydy FOS (0,6%), olej rybi, potas, magnez, sód, witamina C, emulgator (lecytyny z soi), chlorek choliny, żelazo, inozytol, cynk, przeciwutleniacz (palmitynian L-askorbylu), kwas pantotenowy, witamina E, aromat mleczny, niacyna, ryboflawina, witamina A, witamina D, witamina B6, tiamina, jod, kwas foliowy, witamina K, biotyna, witamina B12 |
| Smak | Mleczny |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: NutriciaUlica i numer: Bobrowiecka 8Kod pocztowy i miasto: 00-728 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: