BeRaw Baton Nuts&Honey Pistachio 30g X15
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 306215_wielopak_15
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
A może orzeszek do schrrrupania?
Odkryj Orzechową porcję zdrowia z BeRaw Nuts&Honey!
To pysznie zdrowe batony zawierające w składzie wyłącznie chrupiące orzechy i ziarna, które są połączone miodem najwyższej jakości. Proponujemy dwa warianty smakowe tych pożywnych i pełnych błonnika batonów, które idealnie wpisują się w trend czystej etykiety. Nie zawierają dodatkowych cukrów, oleju palmowego, syropu glukozowo-fruktozowego, barwników i konserwantów. Dodatkowo, co bardzo ważne – są bezglutenowe.
… Let’s crunch bez żadnych wyrzutów sumienia! Czysty skład i piękny wygląd…do zdrowego schrrrrupania!
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Orzechowy |
|---|---|
| Dodatki | Z orzechami |
| Zawartość netto | 30 g |
| Składniki | orzechy 56,4% (prażone orzeszki ziemne, pistacje 13,8%, orzechy brazylijskie, prażone migdały 10,6%), miód 23%, ziarna słonecznika, chrupki ryżowe (mąka ryżowa, cukier, suszona marchew), olej kokosowy, sól morska 0,7%, emulgator: lecytyna rzepakowa. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Słowacja |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodwell sp. z o.o. ulica i numer: fabryczna 5 kod pocztowy i miasto: 00-446 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Baton miód-pistacje-migdały-sól morska 30g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 528 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 150 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Tak |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Tak |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | do bezpośredniego spożycia |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | do bezpośredniego spożycia |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,7 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,18 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 9,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 536 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 161 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2234 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 670 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 15,6 g |
| Zawartość soli | 0,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 39,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 11,8 g |
| Cukry | 15,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 32,4 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 56,4 % |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: