Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 345521
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Nowoczesna baza do przygotowania , włoskiego deseru. Wymaga podgrzania lub ubicia. świeży smak i kremowa konsystencja dają efekt deseru przygotowanego domową metodą. Niezwykle łatwe przygotowanie w zaledwie 3 krokach, bez konieczności gotowania. Niezmiennie wysoka jakość i pewny efekt końcowy.
Parametry produktu
| Rodzaj deseru | Panna Cotta |
|---|---|
| Smak | Śmietankowy, Waniliowy |
| Składniki | Pełnotłuste mleko; śmietanka 42% tłuszczu (16%); cukier; żelatyna (wołowa); syrop glukozowy; skrobia modyfikowana; emulgator: e471; stabilizatory: e339, karagen; aromat waniliowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Zawartość netto | 1,08 kg |
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,11 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: frieslandcampina nederland b.v. ulica i numer: stationsplein 4 kod pocztowy i miasto: 1062 amersfoort nl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać do 4 dni w lodówce |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 190 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 797 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,9 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 15 g |
| Zawartość węglowodanów | 16 g |
Inne informacje o zawartości
| Osłonka niejadalna | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: