Batonik Musli-Przyjaciel Brzoskwinie ze zbożami HiPP BIO 20 g X24
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 630976_wielopak_24
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Musli Przyjaciel HiPP BIO to miękki batonik owocowo-zbożowy wyprodukowany ze składników w ekologicznej jakości, z wartościowymi, pełnoziarnistymi zbożami. Przeznaczony jest dla dzieci po 1. roku życia, np. jako zdrowa przekąska między posiłkami. Na każdym batoniku dzieci znajdą ślady zwięrzęcych łapek!
Bez dodatku aromatów. Rolnictwo UE.
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Jabłkowy, brzoskwiniowy |
|---|---|
| Dodatki | Z płatkami |
| Zawartość netto | 20 g |
| Składniki | Płatki bananowe* 22%, zagęszczony sok jabłkowy* 20%, pełnoziarnista mąka owsiana* 18%, zmielone płatki pszenne*, zagęszczony sok brzoskwiniowy* 8%, olej słonecznikowy*, suszony przecier jabłkowy* 2,5%, pełnoziarnista mąka pszenna*, mąka pszenna*, mąka ryżowa*. * z rolnictwa ekologicznego może zawierać mleko, soję i orzechy (w tym ziemne). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | EU_REGULATION_FOR_FOODSTUFF, FOOD_FOR_SPECIAL_PURPOSES, FOOD_INFORMATION_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hipp polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 448 op. zb. (DU) |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 162 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Jakość tego produktu w momencie opuszczania zakładu produkcyjnego była bez zarzutu – przed użyciem upewnij się, że opakowanie nie zostało naruszone. przechowuj w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 377 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1589 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,2 g |
| Zawartość soli | <0,05 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,5 g |
| Cukry | 33,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 65,2 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Sód | <0,02 |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: