Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8594002311902
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Pożywne batony musli o smaku jabłkowym. Dzięki wygodnemu displayowi łatwo je ustawić na regale sklepowym.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
syrop skrobiowy*, płatki OWSIANE* i PSZENNE* 21,8%, jabłka* 12,9%, rodzynki* (rodzynki, olej słonecznikowy), tłuszcz roślinny (palmowy)*, PSZENICA ekstrudowana*, morele* (morele, mąka ryżowa), ORZECHY LASKOWE, emulgator: lecytyna SOJOWA*. * pochodzące z certyfikowanych upraw ekologicznych.
Alergeny
GLUTEN,ORZECHY
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1550/371 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 7.7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.7 g |
| Węglowodany | 66.8 g |
| Cukry | 33.7 g |
| Błonnik | 6.6 g |
| Białko | 4.64 g |
| Sól | 0.018 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: