Baton Jabłko-Truskawka z Nerkowcem i Chrupkami z komosy ryżowej bez dodatku cukru 35 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital4820287102510
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Bezglutenowe przekąski Bob Snail - 100% naturalnej energii i słodyczy, bez dodatku cukru, barwników i konserwantów.
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodym. suchym miejscu
Składniki
Jabłko 54,4%, truskawka 13,6%, nerkowce 22%, prażone nerkowce 8%, chrupki z komosy ryżowej 2%.
Alergeny
ORZECHY NERKOWCA
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1562 kJ/ 373 kcal |
| Tłuszcz | 15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.7 g |
| Węglowodany | 48 g |
| Cukry | 37 g |
| Błonnik | 9.6 g |
| Białko | 3.7 g |
| Sól | 0.04 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: