Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 541094_wielopak_25
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
CHRUPIĄCE OWOCE WIŚNI, LIOFILIZOWANY BATON WIŚNIOWY, PYSZNA I ZDROWA PRZEKĄSKA.
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Wiśniowy |
|---|---|
| Zawartość netto | 10 g |
| Składniki | wiśnie 30%, zagęszczone soki owocowe ( ekstrakt z owoców drzewa karobowego, zagęszczony sok jabłkowy, zagęszczony sok z winogron ), trehaloza, maltodekstryna,substancja żelująca pektyny. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,01 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Lekki | 1 |
| Produkt | 1 |
| Niska wartość energetyczna | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-064-032 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Celiko S.A. Ulica i numer: Św. Antoniego 71 Kod pocztowy i miasto: 61-359 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 336 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,9 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe wielonienasycone) | 0,08 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (alkohole wielowodorotlenowe - poliole) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 6,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (skrobia) | 0 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 335 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 34 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1408 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 141 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek | 2,2 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe jednonienasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 49 g |
| Zawartość węglowodanów | 65 g |
| Skrobia | 0 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: