'Barkan Premieur Cabernet Sauvignon/Malbec czerwone wino wytrawne 11,5% 0,75l X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 111163_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wino to jest mieszanką dwóch szczepów, pochodzących z południowo-zachodniej Francji : Cabernet Sauvignon, znany ze swojej elegancji oraz Malbec, z mocnymi taninami o intensywnie atramentowym kolorze.
Winnice, w których powstaje Premieur położone są w centrum Izraela, w pobliżu winiarni w regionie Samson. Podłoże w regionie Samson jest w większości ciemne, o dużej zawartości gliny i kredy, z typową kwasowością dla klimatu Śródziemnomorskiego.
Wiek winorośli Cabernet waha się pomiędzy 5 a 15 lat. Malbec, który jest nowym szczepem w Izraelu, jest wyłącznie z młodych winorośli.
Owoce zbierane są mechanicznie nocą oraz wczesnym rankiem z uwagi na temperaturę.
Wino powinno być podawane w temperaturze 16-18 stopni Celsjusza. Doskonale pasuje do większości mięs oraz drobiu.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Cabernet Sauvignon, Malbec |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Dania pikantne, Dziczyzna, Mięso czerwone, Mięso grillowane, Pasztety, Samodzielnie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Izrael |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Zawartość alkoholu | 11,5 % obj. |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Region pochodzenia | Izrael |
| Temperatura serwowania | 16 - 18 °C |
| Inne oznakowanie etykiet | Koszerne |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Oktan Energy - Wina Sp. z o.o. Ulica i numer: Hryniewieckiego 1 Kod pocztowy i miasto: 70-606 Szczecin PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 50 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: