Barilla Sos bolognese 400g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 66933
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Bolognese jest jednym z najbardziej popularnych sosów we włoskiej tradycji kulinarnej. Idealne połączenie cebuli, selera i marchewki ze zmielonym mięsem wołowym i wieprzowym oraz pomidorami. Najlepiej komponuje się z makaronem Barilla Tagliatelle, tworząc jedno z najbardziej klasycznych dań włoskich.
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Rodzaj sosu | Sos boloński (bolognese) |
| Smak | Pomidorowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Przeznaczenie | Dodatek do makaronu |
| Składniki | Pulpa pomidorowa 22,6%, woda, koncentrat pomidorowy 15,5%, cebula, mięso wołowe 8%, mięso wieprzowe 8%, marchew, seler, olej słonecznikowy, cukier, sól, skrobia kukurydziana, tymianek 0,3%, liście laurowe 0,05%, czarny pieprz |
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,61 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: barilla poland sp. z o.o. ulica i numer: bobrowiecka 8 kod pocztowy i miasto: 00-728 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 630 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób przyrządzania: podgrzać sos na małej patelni mieszając od czasu do czasu, po podgrzaniu dodać do świeżo ugotowanego, odcedzonego, gorącego makaronu i dokładnie wymieszać. najlepiej smakuje w proporcjach: 100 g sosu na 100 g suchego makaronu. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 86 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 358 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,5 g |
| Zawartość błonnika | 2 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,2 g |
| Cukry | 5 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: